Zespół Szkół nr 9: Szkoły Podstawowej nr 31 i Gimnazjum nr 12

RUGBY

REMONTY

RUGBY

Nasze gimnazjum posiada bardzo dobrą bazę sportową - dwie sale gimnastyczne z zapleczem (szatnie, sprzęt sportowy) oraz duże wielofunkcyjne boisko. Zainteresowanie sportem widać przede wszystkim w popularności klas sportowych w naszej szkole. Uczniowie mogą rozwijać swoje zainteresowania i kształcić się w klasach o profilu sportowym. Dla chłopów oferujemy m.in.klasę rugby.
Jeśli kochasz sport i interesujesz się rugby musisz do nas dołączyć! Nasza szkoła jest jedyną w Gdyni, w której możesz realizować swoje pasje i zainteresowania. Pod okiem trenerów RC Arka Gdynia będziesz mógł postawić swoje pierwsze kroki w rugby oraz rozwinąć swoje umiejętności. Zajęcia odbywają się w szkole i na Narodowym Stadionie Rugby.